O nás

Naše firma GISOTEC Kolín vznikla v roce 2015 za učelem podpory a prodeje italských nábytkových hran společnosti GIPLAST GROUP a navázala na 10-ti letou práci firmy GIPLAST BOHEMIA, která ve stejném roce přestala obchodovat.

Naše blízké kontakty na výrobce, zaručují pro naše zákazníky rychlé vyřízení jakýchkoliv požadavků.

Historie firmy GIPLAST:

Společnost GIPLAST vznikla v r.1977 se specializací v oblasti lisovaní hran z PVC, určené pro stavební průmysl. Po deseti letech v této oblasti výroby začal v roce 1988 s výrobou komponentů pro nábytkářský průmysl: narážecí hrany.

V tomto odvětví se stala největším výrobcem v Evropě, s využitím velké výrobní kapacity a inovacím.

Vývoj je byl rychlý, že v roce 1993 jediný majitel a zakladatel, p. Giuseppe Marozzi, transformuje společnost na společnost s ručením omezeným, zároveň probíhá období velkého investování do růstu, v  souladu s přísnýmy standardy kvality, které si společnost dala sama. Následující roky byly velmi intenzivní, s velkým množstvím výrobních novinek. V roce 1997 začíná výroba PLOCHÝCH HRAN. Vlastníci pochopili změny probíhající na trhu, předvídali změny procesů a s odhodláním se vrhli do tohoto nového obchodu.

A historie potvrdila, že jejich volba byla správná.

V tomto období vznikl GIPLAST GROUP, který stále inovuje a zaměřuje se na novinky v oblasti hran pro nábytkářský průmysl.

Čísla společnosti, která ukazují obchodní rozvoj na Evropských trzích:

13.000 m² budov  rozložených na 30.000m² pozemku.

70 zaměstnanců

400 tun měsíčně vyrobeného zboží

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

GISOTEC Kolín
K Raškovci 851
Kolín 5
280 02

+420 604 818 601

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Copyright GISOTEC Kolín s.r.o.